خانه هوشمند شهرکرد
خانه هوشمند شهرکرد
نمایندگی
چهارمحال وبختياري - شهركرد - خیابان یاسر - نبش کوچه 32
آقای رضا الله بخشی فارسانی
09138805219 - 03833237027
آقای صادق شاه قلیان
09133850992

خانه هوشمند اسپادانا / نمایندگی هوشمند سازی نیوالکترون در شهرکرد


شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری است و در قسمت شمال شرقی این استان قرار دارد . این شهر از آب و هوای نیمه مرطوب معتدل با تابستان های معتدل و زمستان های سرد برخوردار است .


از شهرکرد به دلیل طبیعت زیبا ، جاذبه های گردشگری طبیعی و بناهای تاریخی به عنوان سوئیس ایران یاد میشود ، به همین دلیل از پتانسیل بالایی برای جذب گردشگر و توریست برخوردار است .خانه هوشمند شهرکردگرچه ممکن است وجود این جاذبه ها دلیل اصلی جذب مسافران و گردشگران به شهرکرد باشد ، اما در کنار آن ، آسایش ، راحتی و امنیت توریست در مدت زمان اقامتش حرف اول را خواهد زد . وجود اقامتگاه ها ، هتل ها و سوئیت هایی که همه جوره بتوانند رفاه مسافر خود را تامین کنند لازم و ضروری است .


هتل هوشمند


هتل هوشمند می تواند گزینه بسیار مناسبی برای اقامت گردشگران باشد . امکاناتی که هوشمندسازی هتل در اختیار مهمان خود گذاشته ، تداعی کننده ی حس در خانه بودن برای مهمان است .


سیستم هوشمند هتل ، امکان کنترل از راه دور روشنایی ، وسایل سرمایشی و گرمایشی ، سیستم صوت ، درب و امنیت سوئیت مورد نظر را به مهمان می دهد ، از این رو در کنار آسایش و رفاهی که برای مسافر فراهم آورده ، یادآور خاطرات خوش و دلپذیری برای او از سفر به شهرکرد خواهد بود .


هوشمند سازی در شهرکرد


اقتصاد شهرکرد بر پایه ی صنایع غذایی ، دامداری ، باغداری ، زراعت و شیلات نهادینه شده است . هوشمند سازی در هر یک از این صنایع مدیریتی بهینه و کارآمد در کنترل مصرف انرژی ، منابع آبی و نیروی انسانی را شامل میشود .


ذخایر آب ، انرژی و منابع طبیعی گنجینه هایی هستند که برای نسل های آینده به یادگار می مانند ، در حفظ این گنج های گرانبها باید سعی و تلاشی مضائف داشت که اینکار با هوشمند سازی ذخایر آبی و انرژی هم برای جامعه حال و هم برای آیندگان امکان پذیر خواهد بود .


هوشمند سازی منابع آبی نه تنها کیفیت و تولید محصولات را بالا برده بلکه کنترلی هوشمند در مصرف آب و پایین آوردن هزینه های مرتبط با آبیاری خواهد داشت.خانه هوشمند شهرکردخانه هوشمند شهرکرد


خانه هوشمند اسپادانا ، نمایندگی هوشمندسازی نیوالکترون در شهرکرد ، فعال در زمینه ساختمان سازی و هوشمند سازی ساختمان در شهرکرد است و برای رسیدن به اهداف خود در جهت فراهم کردن آسایش و رفاه عموم افراد جامعه در این شهرستان فعالیت دارد . برای مشاوره و هوشمند سازی پروژه های ساختمانی ، صنعتی و زراعی خود در شهرکرد ، با نمایندگی نیوالکترون در این شهر تماس حاصل فرمایید .