خانه هوشمند نوشهر
خانه هوشمند نوشهر
نمایندگی
مازندران - نوشهر - خیابان شهید سنگاری - مجتمع تجاری کریمی - واحد 132
4651878723
آقای ابوالفضل زاده محمدی
09129584181 - 01152336166

خانه هوشمند نوشهر / نمایندگی هوشمند سازی نیوالکترون در نوشهرنوشهر شهری بسیار زیباست که در استان مازندران واقع شده است و به واسطه ی وجود بندر و فرودگاه ، یکی از اقتصادی ترین شهرهای شمال کشور محسوب می شود .

با توجه به توریستی بودن این شهر ، سرمایه داران بزرگ با هدف سرمایه گذاری در شهر نوشهر اقدام به ساخت ویلا به دو صورت جنگلی و ساحلی کرده اند که باعث شده خریداران زیادی انتخاب اولشان جهت خرید ویلا در شمال ، در شهر نوشهر باشد .


نگاهی به سیل عظیم سرمایه گذاری در جهت ساخت و خرید ملک در مازندران نسبت به سایر استان های کشور سبب شده است که ضرورت نگهداری و حفظ امنیت ملک الویت اول هر فردی محسوب شود .


از این رو ویلای هوشمند می تواند راه حلی مناسب و ایمن برای رفع این مشکل باشد .


هوشمند سازی ویلا


اهمیت ویلای هوشمند زمانی مشخص میشود که صاحب ملک در شهری دیگر زندگی کند و از ویلای خود دور باشد ، از این رو امنیت هوشمند کاربرد به سزایی پیدا می کند ، سیستم هوشمندی که قابلیت ناحیه بندی ساختمان را داشته باشد ، بتواند در مواقع اضطراری صاحب ملک را از طریق پیامک ، تماس ، آژیر باخبر سازد . یا در زمینه آبیاری فضای سبز ویلا به وسیله ی برنامه های زمانبندی سیستم هوشمند و همینطور بر اساس رطوبت خاک بتواند از راه دور کنترل و آبیاری به موقع و بهینه ای برای فضای سبز خود داشته باشد ، قابلیت ذخیره سازی وقایع و اتفاقاتی که در نبود فرد در ویلا می افتد را داشته باشد بتوان تمامی دوربین های امنیتی داخل ویلا را به صورت واحد و یکپارچه از طریق نرم افزار کنترل کرد و بسیاری از موارد دیگر .....


در نهایت سیستم هوشمند یکپارچه ای که بتواند هر المانی در ویلای هوشمند را کنترل کند و امنیت ، آسایش و راحتی را برای صاحب ملک به ارمغان بیاورد .
برخی پروژه های به اتمام رسیده توسط نمایندگی نیوالکترون در نوشهرمجموعه گردشگری آرامش مرزن آباد مازندران

خانه هوشمند نوشهر خانه هوشمند نوشهر