خانه هوشمند کهربا
خانه هوشمند کهربا
کارشناس فنی
قزوين - قزوين - خیابان حکم آباد - نبش کوچه یوسفی (شمشاد) - پلاک 44 - ساختمان 44 - طبقه 3 - واحد 9
3415617578
آقای میثم وکیلی راد
09128778101 - 02833338797

خانه هوشمند کهربا / نمایندگی هوشمند سازی نیوالکترون در قزویناستان قزوین در حوزه مرکزی ایران واقع شده است و به دلیل داشتن رشته کوه های مرتفع البرز در شمال و گسترش آنها در قسمتهای شمال شرقی و شمال غربی و همچنین وجود دو حوضه ی آبریز ، از تنوع اقلیمی ویژه ای برخوردار است .خانه هوشمند کهربااین استان با وجود اقلیم مناسب موقعیت ویژه ای در زمینه کشاورزی دارد و دسترسی به حدود نیمی از بازار مصرف کشور به خصوص تهران ، شرایط ویژه ای را برای توسعه بخش کشاورزی در قزوین بوجود آورده است . اما مشکلی که امروزه نه تنها کشاورزی قزوین بلکه صنعت کشاورزی کشور را در بر گرفته است کمبود آب و عدم سرمایه گذاری در این بخش است .


با سرمایه گذاری ویژه ، استفاده از روش های اصولی و کنترلی در مصرف منابع و ذخایر آبی ، می توان نقش بسزایی در حل این مشکل و حفظ این منابع حیات ایفا کرد.سیستم هوشمند آبیاری


یکی از روشهای موثر در استفاده بهینه از ذخایر آب ، وجود سیستم های هوشمند آبیاریست ، این سیستم کنترلی هوشمند توانایی آبیاری زمین های کشاورزی طبق موقعیت جغرافیایی بر اساس تاریخ ، روز ، ماه و سال را داراست و تاثیر چشمگیری در جلوگیری از بوجود آمدن روان آبها ، آبیاری بی موقع و بیش از اندازه محصول و در نهایت هدر رفتن آب دارد .


هوشمند سازی بخش کشاورزی ، کیفیت بالا و برداشت صد در صدی محصول را با خود به همراه داشته و از تغییر کاربری زمین های کشاورزی به دلیلی کم آبی جلوگیری خواهد کرد .تاثیر هوشمند سازی در قزوین


استان قزوین با دارا بودن 8 شهرک صنعتی به نام های البرز ، لیا ، کاسپین ، آبیک ، حیدریه و ..... یکی از قطب های اقتصادی کشور محسوب میشود . همچنین به دلیل بهره مندی از سابقه تاریخی ، بناهای کهن و قدیمی ، ظرفیت های علمی و گردشگری ، از جایگاه ویژه ای در کشور برخوردار است .


این ویژگی های برجسته در کنار مزیت های صنعتی ، کشاورزی و نزدیکی به پایتخت ، موقعیت قزوین را نسبت به سایر استان های کشور متمایز ساخته است . استان قزوین برای بهره گیری بالا از این وجه تمایزات ، نیازمند مدیریتی هوشمند و کاربردیست تا نگرانی هایی همچون بحران آب و انرژی مانعی برای پیشرفت و افزایش تولید در این استان نشود .


با هوشمندسازی در هر یک از بخش های تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی و شهری در قزوین ، قدمی بزرگ در حفظ منابع آب ، انرژی و نگهداری آن چه برای حال چه برای آینده گان برداشته خواهد شد .خانه هوشمند کهرباخانه هوشمند قزوین


خانه هوشمند کهربا به عنوان نمایندگی هوشمندسازی نیوالکترون در قزوین ، فعال در زمینه هوشمند سازی ساختمان و اتوماسیون واحد های صنعتی و مسکونیست و برای رسیدن به اهداف خود در حفظ آسایش ، راحتی و امنیت عموم مردم و مصرف بهینه منابع انرژی در این استان فعالیت دارد . برای طراحی ، مشاوره و اجرای پروژه های هوشمند سازی صنعتی ، اداری ، خانگی و تجاری خود در قزوین با نماینده نیوالکترون در این استان در تماس باشید .