دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
نمایندگی
كرمان - كرمان - ابتدای جاده تهران - نبش صدوقی 5 - ساختمان سالار - واحد 5
7617785646
آقای مرتضی محمدی
09356310032 - 03432453228

خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان در کرمانتنوع آب و هوایی استان کرمان به دلیل شرایط خاص اقلیمی در خور توجه است ، در نواحی شمال و شمال غربی و مرکزی آب و هوا گرم و خشک و در جنوب و جنوب شرقی گرم و مرطوب است . همچنین از عوامل مهم در تغییر آب و هوای کرمان می توان ارتفاع و دوری از دریا را نام برد که این خود سبب اختلاف شدید درجه حرارت در فصول سرد و گرم حتی در شب و روز در کرمان است و اختلاف بسیار بالایی بین حداکثر و حداقل درجه حرارت در این منطقه وجود دارد .دفتر مرکزیبارندگی و رطوبت در برخی مناطق کرمان بسیار کم است و این استان با بحران جدی کمبود آب و خشکسالی مواجه است ، در نتیجه وجود راه حلی برای صرفه جویی و کنترل منابع انرژی در این استان الزامی است .


هوشمندسازی کرمان


هوشمندسازی در کرمان یکی از روشهای موثر برای مدیریت ، کنترل منابع انرژی و رویارویی با بحران بی آبی و ثابت نگه داشتن یا به حداقل رساندن هزینه های لازم برای حفظ شرایط مطلوب و آسایش فردی چه در فضای شهری و چه در خانه محسوب میشود .


کرمان نیازمند هوشمند سازی در زمینه های زیر است تا بتواند چه در حال و چه برای آینده گان پاسخگوی نیازهای عموم افراد باشد :


هوشمندسازی کشاورزی و سیستم آبیاری


هوشمندسازی روشنایی های معابر و پارک ها


هوشمندسازی آبیاری فضای سبز شهری


مانیتورینگ و کنترل یکپارچه از راه دور


با اتوماسیون و هوشمند سازی یکپارچه در این بخش ها حجم قابل توجهی از منابع آبی ذخیره سازی خواهد شد . همچنین از خاموشی های پی در پی در روزهای گرم تابستان برای ذخیره سازی مصرف برق جلوگیری میشود .


خانه هوشمند کرمان


تراشه هوشمند ماهان با پیروی از این اهداف و در راستای آسایش ، امنیت و رفاه عموم تاسیس شده و سعی دارد با استفاده از برند صددرصد داخلی خود ( نیوالکترون ) علاوه بر آسان کردن زندگی شهروندان ، بالا بردن سرعت کارها و صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه‌ها از طریق کم کردن نیروی کار و سپردن کارها به سیستم های هوشمند و با استفاده صحیح از منابع به حفظ انرژی ، ذخایر آبی و محیط پیرامون آنها پرداخته تا مدیریتی اصولی برای حفظ فضاهای خانگی و شهری کرمان داشته باشد و یک شهر هوشمند پایدار را به وجود آورد .سیستمی هوشمند و یکپارچه در بستر نرم افزار


برای مشاوره و انجام پروژه های هوشمند سازی خود اعم از خانگی ، اداری ، تجاری ، صنعتی ، شهری و کشاورزی با نمایندگان نیوالکترون تماس بگیرید تا معرف هوشمند سازی به معنای واقعی برای شما بزرگواران باشند .