خانه هوشمند البرز
خانه هوشمند البرز
کارشناس فنی
البرز - هشتگرد - خیابان شهید حبیب زاده ( دخانیات ) - کوچه سجاد - پلاک 120
آقای علی فلاح
09126624382 - 02644231544

خانه هوشمند در کرج / نمایندگی هوشمند سازی نیوالکترون در استان البرزاستان البرز سی و یکمین استان کشور است که از شهرستان های کرج ، طالقان ، ساوجبلاغ ، نظرآباد ، اشتهارد ، هشتگرد و فردیس تشکیل شده است ، از لحاظ جمعیتی چهارمین استان پر جمعیت بعد از تهران ، مشهد و اصفهان محسوب میشود که در منطقه رشته کوه های البرز غربی و در یک ناحیه کوهستانی و خوش آب و هوا قرار دارد . از این رو آب و هوای مناسب این استان سبب شده است که از نظر زیبایی های طبیعی نظیر چشمه ، آبشار ، رودخانه ، کوه و پوشش های گیاهی متنوع بی بهره نماند ، همچنین جاده چالوس یکی از زیباترین جاده های گردشگری جهان در راس این زیبایی ها قرار دارد . تنها همین دلایل کافیست تا برخی از شهرهای این استان به مکانی توریستی و مناسب برای ساخت ویلا تبدیل شوند .خانه هوشمند البرزبا توجه به بالا گرفتن ساخت و ساز ویلا در البرز ، از نکاتی که در هنگام خرید ویلا علاوه بر آسایش ، چشمنوازی و راحتی ویلا ، باید به آن توجه ویژه داشت امنیت بالای ویلاست . زمانی می توان گفت ملک از امنیت بالایی برخوردار است که اجزای ساختمان در نقش نگهبان ملک شما حاضر شوند چه در زمان خروج و دور بودن از ویلا و چه در زمان استفاده از آن . اینجاست که هوشمند سازی ساختمان نقش مهم و کاربردی در بالا بردن امنیت ویلا ایفا می کند .


هوشمند سازی ویلا


ویلای هوشمند ، ملکی است که تمامی اجزای خانه را به صورت واحد و یکپارچه ، برای هر گونه اتفاقی آماده می سازد . به شما امکان کنترل و مدیریت هوشمند ساختمان از هر مکان و موقعیتی را می دهد . صاحب ملک را در زمانی که خطری احساس کند باخبر میسازد . به عنوان مثال ست شدن روشنایی های ساختمان ، سنسورهای حضور و عدم حضور ، صوت هوشمند با سیستم امنیتی هوشمند سد بزرگی است برای سارقان احتمالی ویلای شما ....خانه هوشمند البرزهوشمند سازی کشاورزی


استان البرز با داشتن حدود 68 هزار هکتار اراضی قابل کشت ، سالانه تا حدود 202 میلیون تن انواع محصولات کشاورزی را تولید کرده که نشان دهنده ی بهره مندی استان البرز از شرایط مناسب تولیدیست . اما در سال های اخیر خشکسالی ، روند افزایشی دما و برداشت های بی رویه ی آب از سفره های زیرزمینی ، تولید محصولات کشاورزی را با چالش روبه رو کرده است .


سیستم آبیاری هوشمند گزینه مناسبی برای رویارویی با بحران کمبود آب و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی البرز به حساب می آید . با هوشمند سازی پمپ های آب و تعریف برنامه های زمانبندی ساعتی ، روزانه ، ماهانه و فصلی برای آبیاری ، به طرز چشمگیری در مصرف آب بی رویه و بی موقع اراضی کشاورزی صرفه جویی خواهد شد .


هوشمند سازی گلخانه


تنوع آب و هوایی و قرار گرفتن استان البرز در ارتفاع بالای 1300 متر ، بستری مناسب برای تولید میلیونی شاخه های گل رز ایجاد کرده است . این استان در مرداد 1391 ، 13 هکتار از گلخانه های ایران را به خود اختصاص داده است . از این رو استفاده از جدیدترین شبکه های کشت ، سیستم های هوشمند گلخانه و کنترل هوشمندانه دما و رطوبت ، سبب میشود تا محیطی عالی برای رشد با کیفیت گل های رز و سایر محصولات گلخانه ای بوجود آید . استفاده از این فناوری های هوشمند مصرف انرژی و آب را در محیط گلخانه تا حدود 35 تا 40 در صد کاهش خواهد داد .خانه هوشمند البرزشهر هوشمند


نمایندگی هوشمند سازی نیوالکترون در استان البرز نیز با دنبال کردن اهداف نیوالکترون در قبال آسایش ، امنیت و راحتی عموم مشترکان و بهینه سازی مصرف آب و انرژی ، معرف هوشمند سازی به معنای واقعی در این استان است . برای مشاوره و هوشمند سازی پروژه های ویلایی ، خانگی ، اداری ، صنعتی و کشاورزی خود در البرز با نماینده نیوالکترون در این استان تماس حاصل فرمایید .